Regional 31-4 Girls (2010)

Overall Finish List

October 25, 2010


Results by Hickman Race Services LLC

X-C

    Place*    Name                    Team              Age     Age Group        Time      Pace
       1    Kirsten Olling          Breckenridge         9     1 F  0-12      17:53.9    5:46/M
       2    Lindsay Neal            North Muskegon      12     2 F  0-12      18:26.8    5:57/M
       3    Alexa Rumsey            Hesperia            11     3 F  0-12      18:49.2    6:04/M
       4    Taylor Bolinger         Fulton-Middleton     9     4 F  0-12      19:25.3    6:16/M
       5    Gabbie Bates            Hesperia            11     5 F  0-12      19:32.1    6:18/M
       6    Katharine Janes         Mt. Pleasant Sacred  9     6 F  0-12      19:56.4    6:26/M
       7    Taylor Smith            Montabella           9     7 F  0-12      20:06.1    6:29/M
       8    Emily Witham            North Muskegon      10     8 F  0-12      20:23.1    6:35/M
       9    Ginny Hoch              North Muskegon      10     9 F  0-12      20:26.2    6:35/M
      10    Katelyn Maylee          Mt. Pleasant Sacred 12    10 F  0-12      20:29.4    6:36/M
      11    Emily Allen             Ravenna             12    11 F  0-12      20:39.5    6:40/M
      12    Jacklyn Yates           Hesperia            11    12 F  0-12      20:40.5    6:40/M
      13    Dominique Adams         Breckenridge         9    13 F  0-12      20:54.8    6:45/M
      14    Lauren Zeerip           Hesperia             9    14 F  0-12      20:56.8    6:45/M
      15    Donna Aslakson          Hesperia            11    15 F  0-12      21:02.1    6:47/M
      16    Hannah Meier            North Muskegon      10    16 F  0-12      21:12.8    6:50/M
      17    Danielle Moreland       Montabella          11    17 F  0-12      21:25.1    6:55/M
      18    Haley Wiseman           Hesperia            11    18 F  0-12      21:26.7    6:55/M
      19    Jasmine Hall            Hesperia            10    19 F  0-12      21:27.1    6:55/M
      20    Emily Malina            Montabella          11    20 F  0-12      21:48.7    7:02/M
      21    Maggie Oblinger         Mt. Pleasant Sacred 10    21 F  0-12      21:53.4    7:04/M
      22    Hannah Neyer            Beal City            9    22 F  0-12      21:55.2    7:04/M
      23    Logan Schafer           Beal City           11    23 F  0-12      21:56.3    7:05/M
      24    Kathleen Guytingco      Mt. Pleasant Sacred 10    24 F  0-12      22:00.9    7:06/M
      25    Brielle Johnson         North Muskegon      10    25 F  0-12      22:05.3    7:07/M
      26    Krista Holtgreive       Mt. Pleasant Sacred 10    26 F  0-12      22:13.2    7:10/M
      27    Jessica Bogner          North Muskegon      10    27 F  0-12      22:24.2    7:14/M
      28    Adrienne Aardema        Western Michigan Ch  9    28 F  0-12      22:29.0    7:15/M
      29    Morgan Kantola          Ravenna             12    29 F  0-12      22:30.9    7:15/M
      30    Margo Predum            Mt. Pleasant Sacred 10    30 F  0-12      22:33.7    7:16/M
      31    Maggie Kolb             Beal City           10    31 F  0-12      22:40.9    7:19/M
      32    Sarah Beebe             Breckenridge         9    32 F  0-12      23:05.1    7:27/M
      33    Sophia Wiegele          Montabella          11    33 F  0-12      23:19.6    7:31/M
      34    Amelia Brown            Breckenridge        11    34 F  0-12      23:31.6    7:35/M
      35    Caity Bateson           Pentwater           12    35 F  0-12      23:37.2    7:37/M
      36    Erika Wendling          Breckenridge         9    36 F  0-12      23:40.0    7:38/M
      37    Marlena Sarnecka        Montabella          11    37 F  0-12      23:43.5    7:39/M
      38    Megan Graham            Fulton-Middleton    11    38 F  0-12      23:58.2    7:44/M
      39    Tara Throop             Mt. Pleasant Sacred 11    39 F  0-12      24:10.0    7:48/M
      40    Mariah Davidson         Montabella           9    40 F  0-12      24:10.8    7:48/M
      41    Kerri Bolen             Ravenna             12    41 F  0-12      24:20.3    7:51/M
      42    Allison Mahn            North Muskegon      11    42 F  0-12      24:21.9    7:51/M
      43    Kristen Steffke         Beal City           12    43 F  0-12      24:24.2    7:52/M
      44    Diana Crandall          Beal City           12    44 F  0-12      24:51.4    8:01/M
      45    Marissa Snyder          Vestaburg           10    45 F  0-12      25:07.1    8:06/M
      46    Jen Borton              Vestaburg           10    46 F  0-12      25:14.7    8:08/M
      47    Kayleigh Dodson         Ravenna             12    47 F  0-12      25:25.7    8:12/M
      48    Kelly Hoffins           Western Michigan Ch  9    48 F  0-12      25:28.2    8:13/M
      49    Larissa Schwerin        Beal City           10    49 F  0-12      25:29.7    8:13/M
      50    Cassie Calverley        Vestaburg           11    50 F  0-12      25:45.3    8:18/M
      51    Mikayla Gerwig          Ravenna              9    51 F  0-12      25:51.5    8:20/M
      52    Megan Bauer             Western Michigan Ch 11    52 F  0-12      25:52.2    8:21/M
      53    Sophia Sweet            Walkerville         11    53 F  0-12      25:58.1    8:23/M
      54    Jessica Jerue           Ravenna             12    54 F  0-12      26:29.6    8:33/M
      55    Morgan Gould            Breckenridge        10    55 F  0-12      26:32.8    8:34/M
      56    Elaine Lowery           Vestaburg           11    56 F  0-12      26:34.8    8:34/M
      57    Allison Lumbert         Montabella          10    57 F  0-12      26:44.9    8:37/M
      58    Lainey Kupiec           Fulton-Middleton     9    58 F  0-12      27:05.2    8:44/M
      59    Miran Warmuskerken      Walkerville         11    59 F  0-12      27:27.5    8:51/M
      60    Manisha Cole            Beal City           10    60 F  0-12      28:05.3    9:04/M
      61    Victoria Oomen          Walkerville         12    61 F  0-12      29:35.6    9:33/M
      62    Sarah Vanwinkle         Western Michigan Ch 12    62 F  0-12      29:56.1    9:39/M
      63    Jordyn Holmes           Pentwater           12    63 F  0-12      30:03.9    9:42/M
      64    Madeline Root           Pentwater           12    64 F  0-12      30:10.8    9:44/M
      65    Janeke Dekam            Western Michigan Ch 12    65 F  0-12      30:36.8    9:52/M
      66    Nicole Kramer           Vestaburg           12    66 F  0-12      40:12.2   12:58/M

*Overall place among females only