Storm Runners 5K/10K

Age Group Results

September 7, 2013


Results by: Michigan Running Foundation


5k Run/Walk Men: Top Finishers 9-11 12-14 15-19 20-24 25-29 30-34 35-39 40-44 45-49 50-54 55-59 60-97
5k Run/Walk Women: Top Finishers 0- 8 9-11 12-14 15-19 20-24 25-29 30-34 35-39 40-44 45-49 50-54 55-59 60-97 98-99
10k Run Men: Top Finishers 20-24 30-34 35-39 45-49 60-97
10k Run Women: Top Finishers 25-29 30-34 35-39 40-44 55-59

5k Run/Walk

Top

Female Overall Winners

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Michelle Greening                                       153   16        5        18:53.8      6:05/M
Top

Female Master Winners

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Lisa Dietz                                              364   44       22        21:40.4      6:59/M
Top

Female 8 and under

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Mikaela King                                            168    8       63        28:36.7      9:14/M
       2    Isabella Booth                                          277    8       76        32:16.9     10:25/M
       3    Payton Vandeven                                         245    8       82        33:48.9     10:54/M
       4    Ava Vallance                                            331    6       84        33:53.8     10:56/M
       5    Lainey Byrd                                             255    8       86        34:03.2     10:59/M
       6    Gabrielle Sweda                                         230    6      106        37:35.8     12:07/M
Top

Female 9 to 11

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Ellie Achatz                                            362   10       61        28:25.6      9:10/M
       2    Adrianna Spear                                          223   11       62        28:26.3      9:10/M
       3    Hannah Sweda                                            231   11       74        32:08.7     10:22/M
Top

Female 12 to 14

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Brookie Roedel                                          216   14       23        21:43.1      7:00/M
       2    Jessica Bradke                                          116   13       38        24:12.9      7:48/M
       3    Renee Farmer                                            141   13       40        25:15.1      8:09/M
       4    Emma Johnson                                            161   13       41        25:17.2      8:09/M
       5    Katie Hoehne                                            155   13       42        25:17.4      8:09/M
       6    Kristen Philbin                                         199   12       90        34:28.8     11:07/M
Top

Female 15 to 19

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Allison Johnson                                         160   16       12        20:19.5      6:33/M
       2    Annalee Kuhr                                            174   17       14        20:28.2      6:36/M
       3    Gwendolyn Hope Ulrey                                    241   16       31        23:10.5      7:28/M
       4    Jillian Matasovsky                                      349   15       56        26:50.5      8:39/M
       5    Lindsey Jones                                           257   17       95        35:31.2     11:27/M
Top

Female 20 to 24

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Kisha Kucharek                                          173   21       10        20:06.1      6:29/M
       2    Caitlin Roberts                                         322   23       33        23:33.0      7:36/M
       3    Rachel Ferry                                            142   22       55        26:39.9      8:36/M
       4    Becky Chapman                                           126   20       89        34:28.6     11:07/M
       5    Cara Graber                                             354   20       91        34:30.7     11:08/M
       6    Andi Lynch                                              180   20       92        34:34.3     11:09/M
       7    Heather Hunter                                          297   24      100        35:56.0     11:35/M
       8    Kimberly Timm                                           235   21      108        37:46.4     12:11/M
Top

Female 25 to 29

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Alli Unger                                              242   28       16        20:38.9      6:39/M
       2    Kelly Postal                                            202   28       27        22:14.4      7:10/M
       3    Julie Alie                                              101   27       28        22:26.1      7:14/M
       4    Emily Burr                                              270   25       71        31:26.6     10:08/M
Top

Female 30 to 34

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Amy McKenna                                             318   34       45        25:39.5      8:16/M
       2    Jody Morris                                             341   33       53        26:33.5      8:34/M
       3    Jennifer Glamann                                        151   31       57        27:29.8      8:52/M
       4    Rebecca Suzio                                           337   31       59        27:48.2      8:58/M
       5    Jennifer Bishop                                         296   34       72        31:52.3     10:17/M
Top

Female 35 to 39

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Sherri Thomas                                           232   38       19        21:16.3      6:52/M
       2    Terrye Kraft                                            171   38       58        27:46.4      8:57/M
       3    Gail Milatz                                             313   36       81        33:42.5     10:52/M
       4    Juli Vandeven                                           244   39       88        34:05.6     11:00/M
Top

Female 40 to 44

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Kathy Fox                                               343   40       30        22:55.9      7:24/M
       2    Kristen Belmas                                          104   43       54        26:38.2      8:35/M
       3    Debby Pugh                                              359   42       65        29:19.0      9:27/M
       4    Dina Matasovsky                                         348   41       80        33:22.3     10:46/M
       5    Jennifer Byrd                                           254   41       85        34:03.0     10:59/M
       6    Lisa Johnson                                            162   43      104        36:18.6     11:43/M
       7    Anne Buchtrip                                           119   41      107        37:41.9     12:09/M
       8    Katrina Vallance                                        332   41      109        39:08.4     12:37/M
       9    Stephanie Bennett                                       109   41      112        42:58.1     13:52/M
Top

Female 45 to 49

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Michelle Madden                                         278   47       46        25:39.8      8:16/M
       2    Marianne Buckenberger                                   355   45       66        30:17.9      9:46/M
       3    Kelly Reutter                                           209   45       67        30:25.2      9:49/M
       4    Staci Jones                                             258   47       96        35:32.8     11:28/M
       5    Deb Colley                                              272   47       98        35:37.1     11:29/M
       6    Jean Peplinski                                          298   49      101        35:56.3     11:35/M
Top

Female 50 to 54

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Diane Achatz                                            361   50       87        34:04.0     10:59/M
       2    Michelle Annas                                          103   50       94        35:15.1     11:22/M
       3    Janelle Cramer                                          280   50       97        35:35.9     11:29/M
       4    Kathy Jones                                             166   54      102        36:06.3     11:39/M
       5    Brenda Preuss                                           203   54      111        41:27.2     13:22/M
Top

Female 55 to 59

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Roxanne Steffe                                          229   57       68        30:39.6      9:53/M
       2    Kathy Cieszkowski                                       128   58       79        32:57.9     10:38/M
       3    Karen Roedel                                            214   56       99        35:43.7     11:31/M
       4    Patricia Clark                                          319   58      103        36:10.7     11:40/M
Top

Female 60 and up

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Viann Stafford                                          224   69      113        43:00.3     13:52/M
       2    Beatrice Schkade                                        218   76      114        46:31.1     15:00/M
       3    Judy Okamoto                                            195   68      116        46:40.1     15:03/M
Top

Female no age

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Cheryl Fitzpatrick                                      360   99       70        31:07.0     10:02/M
       2    Alison Bradke                                           117   99      105        36:24.2     11:45/M
       3    Cindy Clendening                                        344   99      117        47:32.1     15:20/M
Top

Male Overall Winners

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Matthew McKenna                                         320   34        1        16:59.3      5:29/M
Top

Male Master Winners

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Steve Johnson                                           163   44        6        19:01.4      6:08/M
Top

Male 9 to 11

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Jackson Miles                                           190   11       24        21:47.4      7:02/M
       2    Hunter Yeakey                                           251   10       26        22:04.5      7:07/M
       3    Rory Weaver                                             249    9       37        23:56.0      7:43/M
       4    Louis Kraft                                             170   10       43        25:29.1      8:13/M
       5    Ben Buchtrys                                            347   9        47        26:11.8      8:27/M
       6    Andrew Oertel                                           286   11       51        26:18.6      8:29/M
       7    Aidan Weaver                                            250    9       52        26:30.6      8:33/M
       8    Nathaniel King                                          167   10       73        32:08.1     10:22/M
       9    Carter Burnett                                          120    9       78        32:42.1     10:33/M
Top

Male 12 to 14

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Eric Ebel                                               138   12        8        19:54.8      6:25/M
       2    Konrad Lautenschager                                    177   12        9        19:58.5      6:26/M
       3    Carter Colley                                           356   12       75        32:16.0     10:25/M
Top

Male 15 to 19

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Hunter Roedel                                           217   15        4        18:49.1      6:04/M
       2    August Butzke                                           325   16        7        19:25.1      6:16/M
       3    Mack Hubert                                             158   15       11        20:14.1      6:32/M
       4    Florean Lautenschager                                   175   15       48        26:13.1      8:27/M
       5    Joshua Belmas                                           106   15       60        27:52.5      8:59/M
Top

Male 20 to 24

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Mark Osterhoff                                          197   21       36        23:54.6      7:43/M
Top

Male 25 to 29

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Matt Burr                                               271   26        3        18:36.9      6:00/M
       2    Dan Unger                                               243   29       13        20:26.8      6:35/M
       3    Shane Roedel                                            213   26       15        20:33.3      6:38/M
       4    Adam Postal                                             201   29       29        22:35.7      7:17/M
Top

Male 30 to 34

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Jake Ward                                               307   33        2        17:31.5      5:39/M
       2    Kelton Alie                                             102   31       21        21:21.2      6:53/M
Top

Male 35 to 39

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Christopher Bishop                                      295   39       25        22:03.7      7:07/M
Top

Male 40 to 44

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Chris Pugh                                              284   43       17        20:43.9      6:41/M
       2    Brett McCall                                            327   40       18        20:57.9      6:45/M
       3    Ed Bennett                                              107   42       20        21:16.4      6:52/M
Top

Male 45 to 49

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Joseph Maranto                                          281   49       39        24:49.5      8:00/M
       2    Mark Buchtrip                                           118   46       50        26:14.9      8:28/M
Top

Male 50 to 54

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Steve Peplinski                                         299   52       34        23:42.8      7:39/M
       2    Leo Lautenschager                                       176   50       49        26:14.4      8:28/M
       3    Gary Butzke                                             326   52       64        28:41.6      9:15/M
       4    Mike Osterhoff                                          198   52       83        33:50.5     10:55/M
       5    Mark Preuss                                             204   54      110        41:25.4     13:22/M
Top

Male 55 to 59

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Gary Hanafee                                            358   58       32        23:15.8      7:30/M
       2    Jim McAlpine                                            181   55       44        25:38.5      8:16/M
       3    Jim Cieszkowski                                         127   58       77        32:25.2     10:27/M
       4    Keith Dwyer                                             135   57       93        34:35.7     11:09/M
Top

Male 60 and up

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Myron Sedman                                            310   63       35        23:43.1      7:39/M
       2    Alan Steffe                                             228   69       69        30:47.8      9:56/M
       3    Bill Okamoto                                            196   75      115        46:36.9     15:02/M
       4    Watson Stanley                                          227   89      118        51:42.4     16:41/M

10k Run

Top

Female Overall Winners

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Cheryl Gross                                            154   39        1        32:53.1      5:18/M
Top

Female Master Winners

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Janna Yeakey                                            252   40        3        48:44.4      7:52/M
Top

Female 25 to 29

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Kristin Kalakay                                         324   25        9        51:55.3      8:22/M
Top

Female 30 to 34

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Laura Campbell                                          123   32       14        53:22.7      8:36/M
       2    Meghan Vogel                                            247   31       15        53:23.5      8:37/M
       3    Juliana Darrah                                          323   34       22        59:01.2      9:31/M
       4    Mary Tougas                                             240   30       27      1:02:18.2     10:03/M
       5    Kimberly Dwyer                                          137   32       30      1:03:59.1     10:19/M
Top

Female 35 to 39

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Erin House                                              290   36        6        50:22.3      8:07/M
       2    Amy Betke                                               110   35        7        50:57.2      8:13/M
       3    Bridget Huss                                            294   38        8        51:42.7      8:20/M
       4    Heather Cavin                                           124   38       18        56:38.4      9:08/M
       5    Heather Woelkers                                        291   36       19        57:43.6      9:19/M
       6    Melissa Bogema                                          275   39       21        58:56.4      9:30/M
Top

Female 40 to 44

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Shelli Borich                                           114   42       26      1:01:47.0      9:58/M
Top

Female 55 to 59

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Cindi Holman                                            309   59        4        48:51.5      7:53/M
       2    Pam Lee-Campbell                                        279   55       24      1:00:46.7      9:48/M
       3    Christine Dwyer                                         136   57       29      1:03:58.5     10:19/M
Top

Male Overall Winners

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Mark Milatz                                             314   37        2        48:40.4      7:51/M
Top

Male Master Winners

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Lloyd Hagan                                             274   65       11        52:05.6      8:24/M
Top

Male 20 to 24

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Stefan Jones                                            165   23       10        52:04.9      8:24/M
       2    Garrett Jones                                           164   23       31      1:04:05.0     10:20/M
Top

Male 30 to 34

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Jordan Glamann                                          152   31        5        50:19.9      8:07/M
       2    Ben Vogel                                               246   33       12        52:07.0      8:24/M
       3    David Muck                                              193   34       16        53:29.2      8:38/M
       4    Jim Tougas                                              239   33       28      1:02:18.9     10:03/M
Top

Male 35 to 39

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Mike Stapula                                            269   35       13        53:21.8      8:36/M
       2    Tom MacDonald                                           273   35       23        59:02.3      9:31/M
Top

Male 45 to 49

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    David Buckenberger                                      345   45       17        55:16.7      8:55/M
Top

Male 60 and up

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    James Pike                                              308   61       20        58:23.9      9:25/M
       2    Martin Roedel                                           215   60       25      1:00:57.8      9:50/M

Storm Runners Mile

1 Mile Fun Run

Age Group Results

September 07, 2013


Results by: Michigan Running Foundation


Men: 0- 5 6- 8 9-12 13-99
Women: 0- 5 6- 8 9-12 13-99

Top

Female 5 and under

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Kelsie Croucher                                         132    5       34        12:21.1     12:21/M
       2    Ayla Campbell                                           122    4       50        14:23.2     14:23/M
       3    Emmalee Tougas                                          236    4       56        14:58.0     14:58/M
       4    Erica Geisler                                           148    5       59        15:12.2     15:12/M
       5    Sophie Lee                                              302    5       69        16:52.1     16:52/M
       6    Laura Geisler                                           149    4       72        17:22.1     17:22/M
       7    Samantha Lee                                            301    3       76        20:31.7     20:31/M
       8    Katie Malek                                             265    2       80        23:44.1     23:44/M
Top

Male 5 and under

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Benny Booth                                             276    4       39        13:09.9     13:09/M
       2    Connor McCracken                                        185    5       42        13:15.6     13:15/M
       3    Evan Martin                                             317    4       44        13:49.5     13:49/M
       4    Braydon Tougas                                          237    5       46        13:50.8     13:50/M
       5    Josh Novelli                                            330    5       48        13:54.8     13:54/M
       6    Samuel Bennett                                          108    4       49        14:19.1     14:19/M
       7    Ben Zureng                                              352   5        54        14:50.5     14:50/M
       8    Andy Combs                                              130    4       60        15:30.5     15:30/M
       9    Ben Malek                                               263    2       65        16:41.7     16:41/M
      10    Oliver Malek                                            267    4       67        16:44.8     16:44/M
      11    Nicholas Purcell                                        207    4       78        23:37.6     23:37/M
Top

Female 6 to 8

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Noelle Ebel                                             139    7        6         8:53.0      8:53/M
       2    Sienna Dietze                                           357   06       16         9:53.7      9:53/M
       3    Sammy Vogel                                             248   6        17         9:58.7      9:58/M
       4    Sophia McKenna                                          321    6       20        10:29.9     10:29/M
       5    Holly McCracken                                         186    7       22        10:43.7     10:43/M
       6    Abigail Kraft                                           172    8       28        11:22.2     11:22/M
       7    Natalie Danko                                           338   8        29        11:22.5     11:22/M
       8    Lucy Burnett                                            121    7       33        12:07.2     12:07/M
       9    Jacquelynn Purcell                                      205    6       38        13:01.8     13:01/M
      10    Gianna Colley                                           129    6       40        13:12.5     13:12/M
      11    Sydney Lee                                              303    7       57        15:04.5     15:04/M
      12    Mckenna Geisler                                         150    8       58        15:08.4     15:08/M
      13    Andrea Timm                                             233    7       63        15:58.7     15:58/M
      14    Elizabeth Milatz                                        312    8       64        16:00.4     16:00/M
      15    Gabrielle Buckenberger                                  346   7        68        16:45.5     16:45/M
Top

Male 6 to 8

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Lucas Gaertner                                          146    8        5         8:49.0      8:49/M
       2    Alex Oertel                                             285    6        8         9:04.5      9:04/M
       3    Brad Pugh                                               283    7       10         9:30.2      9:30/M
       4    Ethan Smith                                             222    8       13         9:40.7      9:40/M
       5    Samuel Muck                                             194    6       19        10:23.5     10:23/M
       6    Joey Miles                                              192    7       24        11:05.8     11:05/M
       7    Isaac Trim                                              304    7       25        11:09.2     11:09/M
       8    Tanner Smith                                            221    6       32        11:51.0     11:51/M
       9    Nathan Betke                                            112    7       36        12:31.4     12:31/M
      10    Zachary Malek                                           268    6       45        13:49.7     13:49/M
      11    Jackson Morris                                          340   7        51        14:25.7     14:25/M
      12    Maxwell Reutter                                         210    8       52        14:38.8     14:38/M
      13    Evan Timm                                               234    6       53        14:44.0     14:44/M
Top

Female 9 to 12

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Sarah Ebel                                              140    9        1         7:30.4      7:30/M
       2    Sarah Horst                                             157   10        4         8:36.7      8:36/M
       3    Jenna Belmas                                            105   10        7         8:59.6      8:59/M
       4    Ryszka Lily                                             179    9       11         9:34.0      9:34/M
       5    Elise Oertel                                            287    9       14         9:40.9      9:40/M
       6    Brooklyn Borys                                          342   9        15         9:46.2      9:46/M
       7    Amelia Croucher                                         134   10       18        10:01.4     10:01/M
       8    Emily Horst                                             156   12       23        11:00.1     11:00/M
       9    Laurel Shurtleff                                        351   10       27        11:22.0     11:22/M
      10    Arianna Croucher                                        133   10       30        11:22.8     11:22/M
      11    Alyssa Pugh                                             282   10       31        11:24.6     11:24/M
      12    Adeline Schutz                                          219    9       35        12:21.6     12:21/M
      13    Sarah Schutz                                            220   12       37        12:57.3     12:57/M
      14    Emma McCall                                             328   11       61        15:51.2     15:51/M
      15    Jill McCall                                             183    9       62        15:53.8     15:53/M
      16    Jenna Shurtleff                                         350   12       71        17:21.6     17:21/M
Top

Male 9 to 12

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Henry Gaertner                                          145   10        2         8:16.6      8:16/M
       2    Austin Combs                                            131    9        3         8:17.1      8:17/M
       3    Mitchell McCall                                         182   10       12         9:34.3      9:34/M
       4    Logan Betke                                             111   10       21        10:39.4     10:39/M
       5    Derek McCracken                                         187    9       70        17:20.9     17:20/M
       6    James Tougas                                            238    9       82        24:01.8     24:01/M
Top

Female 13 and over

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Kate McCall                                             329   13        9         9:23.0      9:23/M
       2    Anne Martin                                             316   35       43        13:49.3     13:49/M
       3    Myanna Komaromi                                         261   33       75        18:56.5     18:56/M
       4    Josie Purcell                                           206   39       79        23:38.9     23:38/M
       5    Michelle Malek                                          266   37       81        23:44.6     23:44/M
Top

Male 13 and over

                                                                                              Total  
    Place    Name                                                Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Joel Trim                                               305   34       26        11:10.0     11:10/M
       2    James Cetlinski                                         125   28       41        13:13.1     13:13/M
       3    Drew Martin                                             253   35       47        13:50.9     13:50/M
       4    Hal Zureng                                              353   46       55        14:52.7     14:52/M
       5    Jason Malek                                             264   40       66        16:43.7     16:43/M
       6    Jack Reutter                                            208   46       73        17:27.9     17:27/M
       7    Rodney Komaromi                                         262   35       74        18:56.3     18:56/M
       8    Nathan Lee                                              300   31       77        20:34.4     20:34/M