NOTE: Scroll down below the boys times to see the fastest girls times.
Greater Lansing High School Cross Country
Fastest boys times of 2003 (final)
No. Time First Name Last Name Grade School Date Race
1 15:27 David Bills 12 Williamston 1-Nov Division 3 state final at MIS
2 15:34 Corey Thelen 11 Lakewood 1-Nov Division 2 state final at MIS
3 15:35 Liam Boylan-Pett 12 Bath 11-Oct Greater Lansing Championships
4 15:36 Riak Mabil 11 Grand Ledge 1-Nov Division 1 state final at MIS
5 15:54 Kyle  Shropshire 11 Stockbridge 1-Oct TRAC Jamboree at Albion
6 15:55 John Wilson 11 Howell 1-Nov Division 1 state final at MIS
7 15:58 Paul Lange  11 Laingsburg 25-Oct Division 3 regional at Carson City
8 16:03 Abraham Mach 12 East Lansing 1-Nov Division 2 state final at MIS
9 16:04 Nathan Watts 12 Haslett 1-Nov Division 2 state final at MIS
10 16:07 David Hairston 12 Grand Ledge 1-Nov Division 1 state final at MIS
11 16:11 Joey Costanzo 11 Alma 1-Nov Division 2 state final at MIS
12 16:13 Tim Langenberg 11 Grand Ledge 1-Nov Division 1 state final at MIS
13 16:15 Marcel Franklin 10 Lansing Eastern 25-Oct Division 1 regional at Portage
14 16:17 Doug Richards 10 Ionia 6-Sep Corunna Invitational
15 16:20 Rich Kettles 12 Grand Ledge 25-Oct Division 1 regional at Portage
16 16:27 Adam Smith 11 Ovid-Elsie 30-Aug Corunna Earlybird Invitational
17 16:28 Ben Walker 12 Okemos 25-Oct Division 1 regional at Portage
18 16:28 Adam Ryan 10 Carson City-Crystal 1-Nov Division 3 state final at MIS
19 16:29 Mitchell Hoffman 10 St. Johns 1-Nov Division 2 state final at MIS
20 16:32 Chris Stoddard 11 Bath 1-Nov Division 4 state final at MIS
21 16:33 Andrew Hobey 12 East Lansing 17-Oct CAAC Div. 1 at Ledge Meadows
22 16:34 Adam French 11 Howell 20-Oct Kensington Valley at Hudson Mills
23 16:34 Chase Boggs-Smitley 11 Okemos 25-Oct Division 1 regional at Portage
24 16:37 Wes Ledebuhr 11 East Lansing 1-Nov Division 2 state final at MIS
25 16:39 Justin Schenkel 12 Howell 11-Oct Greater Lansing Championships
26 16:40 John Lanzetta 12 Okemos 25-Sep Mason Invitational
27 16:41 Matt Lator 12 DeWitt 25-Sep Perry Invitational
28 16:41 Aaron Williams 12 Grand Ledge 1-Nov Division 1 state final at MIS
29 16:43 Mike Delaney 12 Williamston 1-Nov Division 3 state final at MIS
30 16:44 Matt McGraw 12 Lansing Eastern 11-Oct Greater Lansing Championships
31 16:45 Alex Schultink 11 Williamston 1-Nov Division 3 state final at MIS
32 16:46 Andrew Smith 11 Williamston 1-Nov Division 3 state final at MIS
33 16:47 Lucas Snider 11 Stockbridge 4-Oct Portage Invitational
34 16:47 Steve Dickinson 11 Lansing Waverly 19-Sep Spartan Invitational
35 16:47 Geoff Brigham 12 Lansing Eastern 25-Oct Division 1 regional at Portage
36 16:47 Devon Duflo 9 Carson City-Crystal 25-Oct Division 3 regional at Carson City
37 16:48 Ben Luster 11 East Lansing 11-Oct Greater Lansing Championships
38 16:51 Sam  Gatesy 11 Williamston 1-Nov Division 3 state final at MIS
39 16:53 Shae Kermiet 10 Lansing Waverly 11-Oct Greater Lansing Championships
40 16:53 Miguel  Sanchez 10 Lansing Waverly 25-Oct Division 1 regional at Haslett
41 16:53 Tyler  Sharp 10 Williamston 1-Nov Division 3 state final at MIS
42 16:55 Ryan Searle 12 Howell 25-Oct Division 1 regional at Clarkston
43 16:56 Brian  Marcinkowski 10 Howell 11-Oct Greater Lansing Championships
44 16:57 Sam  Christian 12 Lansing Eastern 11-Oct Greater Lansing Championships
45 16:58 Dan  Nash 10 Saranac 27-Sep Carson City-Crystal Invitational
46 16:59 Adam Johnson 12 Portland 25-Oct Division 3 regional at Stockbridge
47 17:00 Chad Rogers 12 Holt 25-Sep Mason Invitational
48 17:02 Nic Bouldin 11 Haslett 18-Oct CAAC 3 Jamboree at Grand Woods
49 17:03 Brian  Massey 11 Portland 25-Oct Division 3 regional at Stockbridge
50 17:04 Brett Domeyer 10 Bath 1-Nov Division 4 state final at MIS
51 17:05 Chris Pankow 11 Williamston 11-Oct Greater Lansing Championships
52 17:05 Steven Genther 10 Laingsburg 25-Oct Division 3 regional at Carson City
53 17:08 Andrew Pike 12 Lansing Waverly 30-Sep Waverly-ER-JNW double dual
54 17:08 Griffin Bohannon 10 Alma 1-Nov Division 2 state final at MIS
55 17:08 Andrew Wasson 11 Grand Ledge 1-Nov Division 1 state final at MIS
56 17:09 Pat Stanglewicz 12 St. Louis 25-Oct Division 3 regional at Carson City
57 17:10 Casey  Schrock 11 Lakewood 16-Sep CAAC 3 Jamboree at DeWitt
58 17:12 Nick Lovachis 12 Stockbridge 18-Oct TRAC Jamboree at Brooklyn
59 17:12 Joe Lower 12 Stockbridge 18-Oct TRAC Jamboree at Brooklyn
60 17:13 Nolan Jenkins 12 Holt 17-Oct CAAC Div. 1 at Ledge Meadows
61 17:14 Anthony Doering 11 Stockbridge 25-Oct Division 3 regional at Stockbridge
62 17:14 Tim Salow 11 Stockbridge 18-Oct TRAC Jamboree at Brooklyn
63 17:15 David Borton 12 Grand Ledge 25-Oct Division 1 regional at Portage
64 17:16 Drew Wilson 10 Holt 17-Oct CAAC Div. 1 at Ledge Meadows
65 17:17 Gavin Brown 10 Carson City-Crystal 1-Nov Division 3 state final at MIS
66 17:18 Trey Baughman 9 Okemos 25-Oct Division 1 regional at Portage
67 17:18 Andy Lance 10 Carson City-Crystal 1-Nov Division 3 state final at MIS
68 17:19 Brad Johnson 11 Okemos 25-Oct Division 1 regional at Portage
69 17:20 Deng Malual 11 Portland 11-Oct Greater Lansing Championships
70 17:22 Jacob Kuereng 12 Lansing Eastern 11-Oct Greater Lansing Championships
71 17:25 Thomas Snider 9 Stockbridge 18-Oct TRAC Jamboree at Brooklyn
72 17:25 Steven Smith 12 Ithaca 25-Oct Division 3 regional at Carson City
73 17:26 Dan  Feldpausch 12 Fowler 15-Oct CMAC Jamboree at Fulton
74 17:27 Matt Cousino 11 Okemos 25-Oct Division 1 regional at Portage
75 17:28 Justin Parks 9 Stockbridge 1-Oct TRAC Jamboree at Albion
76 17:28 Zack Schneider 12 Pewamo-Westphalia 1-Nov Division 4 state final at MIS
77 17:29 Andy Diaz 11 St. Louis 25-Oct Division 3 regional at Carson City
78 17:29 Alex Best 9 St. Louis 25-Oct Division 3 regional at Carson City
79 17:30 Alex Frazier 12 Stockbridge 18-Oct TRAC Jamboree at Brooklyn
80 17:31 Billy Carl 10 DeWitt 25-Oct Division 2 regional at Haslett
81 17:32 Joe Lower 12 Stockbridge 1-Oct TRAC Jamboree at Albion
82 17:33 Kenny Walker 11 Holt 25-Sep Mason Invitational
83 17:33 Brad Scutt 12 DeWitt 18-Oct CAAC 3 Jamboree at Grand Woods
84 17:37 Charlie Trepod 11 Haslett 30-Sep CAAC 3 Jamboree at Fowlerville
85 17:38 Ryan Conley 11 Charlotte 27-Sep Carson City-Crystal Invitational
86 17:38 Chad Hemingway 12 Williamston 19-Sep Spartan Invitational
87 17:39 Alex Mishler 12 Holt 4-Oct Portage Invitational
88 17:39 Trevor Sova 10 St. Louis 25-Oct Division 3 regional at Carson City
89 17:42 Adam Hemingway 10 Eaton Rapids 30-Sep Waverly-ER-JNW double dual
90 17:43 Mark Bailey 12 Eaton Rapids 30-Sep Waverly-ER-JNW double dual
91 17:43 Travis Sinke 12 Howell 11-Oct Greater Lansing Championships
92 17:43 Ben Ogle 11 Alma 25-Oct Division 2 regional at Sparta
93 17:43 Nick Lovachis 12 Stockbridge 25-Oct Division 3 regional at Stockbridge
94 17:44 Jimmy Parker 9 Perry 30-Sep MMB Jamboree at Durand
95 17:44 Todd Schafer 12 Charlotte 13-Sep Battle Creek Lakeview Invitational
96 17:44 John Biddle 12 East Lansing 1-Nov Division 2 state final at MIS
97 17:45 Matt Davis 12 East Lansing 27-Sep Midland Invitational
98 17:45 Jeeps Guyeskey 10 Lansing Catholic 25-Oct Division 3 regional at Carson City
99 17:46 Aaron  Hunt 10 Potterville 27-Sep Carson City-Crystal Invitational
100 17:46 Jed Hummel 12 Olivet 25-Oct Division 3 regional at Stockbridge
101 17:47 Chris Nowinski 11 Haslett 11-Oct Greater Lansing Championships
102 17:47 Justin Middleton 10 Carson City-Crystal 25-Oct Division 3 regional at Carson City
103 17:48 Jesse Schrock 9 Lakewood 30-Sep CAAC 3 Jamboree at Fowlerville
104 17:49 Pat Flanders 11 Ionia 4-Oct Portage Invitational
105 17:49 Todd Schafer 12 Charlotte 30-Sep Charlotte-Ionia dual meet
106 17:51 Justin Hentemann 9 St. Johns 11-Oct Greater Lansing Championships
107 17:51 Jason Sterkenburg 9 Lakewood 25-Oct Division 2 regional at Middleville
108 17:52 Eric Clark 10 Potterville 15-Oct CMAC Jamboree at Fulton
109 17:54 Matt Darling 10 Holt 11-Oct Greater Lansing Championships
110 17:54 Kevin Artman 12 East Lansing 17-Oct CAAC Div. 1 at Ledge Meadows
111 17:54 David McComb 10 Lansing Catholic 18-Oct CAAC 3 Jamboree at Grand Woods
112 17:54 Corey Rayner 10 Lakewood 25-Oct Division 2 regional at Middleville
113 17:55 Tim Strother 11 Lansing Catholic 11-Oct Greater Lansing Championships
114 17:56 Akim Riek 12 East Lansing 1-Nov Division 2 state final at MIS
115 17:56 Jack Lewis 12 Eaton Rapids 25-Sep Mason Invitational
116 17:56 Cody Wittenbach 11 Ionia 27-Sep Carson City-Crystal Invitational
117 17:56 Matt Gutierrez 11 St. Louis 25-Oct Division 3 regional at Carson City
118 17:57 Joel McComb 10 Lansing Catholic 11-Oct Greater Lansing Championships
119 17:57 Ryan Possehn 11 Lakewood 11-Oct Greater Lansing Championships
120 17:58 Thomas Lombard 12 Ithaca 27-Sep Carson City-Crystal Invitational
121 17:58 Chris Dowling 12 Holt 11-Oct Greater Lansing Championships
122 17:58 Garrett Miller 12 Fowler 1-Nov Division 4 state final at MIS
123 17:58 Nick Hoard 12 Bath 1-Nov Division 4 state final at MIS
124 17:59 Alex Mishler 12 Holt 11-Oct Greater Lansing Championships
125 17:59 Jon DeWeese 12 Lansing Catholic 18-Oct CAAC 3 Jamboree at Grand Woods
126 17:59 Joey Pepper 9 Leslie 25-Oct Division 3 regional at Stockbridge
Greater Lansing High School Cross Country
Fastest girls times of 2003 (final)
No. Time First Name Last Name Grade School Date Race
1 18:40 Emily Langenberg 9 Grand Ledge 17-Oct CAAC Div. 1 at Ledge Meadows
2 18:44 Missy Darling 10 Holt 25-Sep Mason Invitational
3 18:48 Danielle Dakroub 9 Okemos 1-Nov Division 1 state final at MIS
4 19:01 Dana Bialek 9 East Lansing 1-Nov Division 2 state final at MIS
5 19:02 Emma Hummel 12 DeWitt 1-Nov Division 2 state final at MIS
6 19:07 Jenny Nilsson 11 Williamston 1-Nov Division 3 state final at MIS
7 19:12 Allie Pugh 9 Okemos 25-Oct Division 1 regional at Portage
8 19:15 Jesse Lord-Wilder 12 Perry 18-Oct Shiawassee County at Corunna
9 19:22 Rebecca Thelen 12 Grand Ledge 25-Oct Division 1 regional at Portage
10 19:24 Audrey Dahlgren 10 Potterville 1-Oct CMAC Jamboree at Fowler
11 19:26 Rachel Fessenden 11 Holt 17-Oct CAAC Div. 1 at Ledge Meadows
12 19:31 Lael Bialek 9 East Lansing 25-Oct Division 2 regional at Haslett
13 19:33 Jacinda Bingoff 11 Stockbridge 1-Nov Division 3 state final at MIS
14 19:43 Kara  Butler 11 Okemos 1-Nov Division 1 state final at MIS
15 19:44 Kara Kessler 12 Ionia 1-Nov Division 2 state final at MIS
16 19:45 Kara Wrubel 11 Charlotte 1-Nov Division 2 state final at MIS
17 19:46 Nicole Crippen 12 East Lansing 1-Nov Division 2 state final at MIS
18 19:48 Annette Mullaney 12 Okemos 6-Sep Corunna Invitational
19 19:49 Tamara Hillman 9 Stockbridge 18-Oct TRAC Jamboree at Brooklyn
20 19:53 Angie Hibbard 12 Howell 11-Oct Greater Lansing Championships
21 19:53 Leah Tarrant 12 Bath 1-Nov Division 4 state final at MIS
22 19:55 Meggie Roberts 10 East Lansing 17-Oct CAAC Div. 1 at Ledge Meadows
23 20:06 Crystal Stanley 10 Lansing Eastern 25-Oct Division 1 regional at Portage
24 20:10 Kate Rice 12 Williamston 16-Sep CAAC 3 Jamboree at DeWitt
25 20:10 Maddie Mohre 12 St. Johns 11-Oct Greater Lansing Championships
26 20:10 Jackie Douches 10 Okemos 25-Oct Division 1 regional at Portage
27 20:10 Jenny Shepard 9 Potterville 1-Nov Division 4 state final at MIS
28 20:13 Valerie Ingle 11 Mason 25-Oct Division 2 regional at Haslett
29 20:14 Heidi Swihart 11 Haslett 25-Oct Division 2 regional at Haslett
30 20:15 Sarah Muylle 10 St. Johns 25-Oct Division 2 regional at Haslett
31 20:21 Dana Nichols 9 Lakewood 4-Oct Portage Invitational
32 20:22 Danielle Bailey 11 Williamston 19-Sep Spartan Invitational
33 20:22 Amber Catlin 10 Alma 1-Nov Division 2 state final at MIS
34 20:24 Sarah Dickinson 12 Okemos 25-Oct Division 1 regional at Portage
35 20:24 Elizabeth Coon 12 East Lansing 1-Nov Division 2 state final at MIS
36 20:28 Nikola Carlson 11 Haslett 18-Oct CAAC 3 Jamboree at Grand Woods
37 20:31 Kate Brewer 11 Holt 25-Oct Division 1 regional at Portage
38 20:32 Tara Dell 11 Holt 25-Oct Division 1 regional at Portage
39 20:35 Kelly McRay 12 East Lansing 1-Nov Division 2 state final at MIS
40 20:37 Kyle Dexter 11 Williamston 1-Nov Division 3 state final at MIS
41 20:37 Ashley Gardynik 11 Howell 25-Oct Division 1 regional at Clarkston
42 20:38 Erin Sutfin 10 Eaton Rapids 11-Oct Greater Lansing Championships
43 20:39 Sadie Catt 9 Lakewood 11-Oct Greater Lansing Championships
44 20:44 Liz  Watson 9 Lansing Catholic 30-Sep CAAC Division 3 at Fowlerville
45 20:44 Megan Simon 10 Grand Ledge 25-Oct Division 1 regional at Portage
46 20:46 Sarah Pasch 12 Fulton 27-Sep Carson City-Crystal Invitational
47 20:46 Jennifer  Ruiz 12 Lansing Catholic 25-Oct Division 3 regional at Carson City
48 20:46 Jennifer  Johnson 10 Howell 25-Oct Division 1 regional at Clarkston
49 20:47 Emily Naber 9 Lansing Catholic 25-Oct Division 3 regional at Carson City
50 20:48 Audrey Lovette 12 Okemos 1-Nov Division 1 state final at MIS
51 20:50 Angela  Perry 11 Lansing Eastern 25-Sep Mason Invitational
52 20:51 Ashley Barcroft 11 Lakewood 6-Sep Eastern Invitational
53 20:51 Ann Marie Lanzetta 9 Okemos 1-Nov Division 1 state final at MIS
54 20:52 Abbey Moran 11 Mason 25-Sep Mason Invitational
55 20:53 Leigh Schoonmaker 10 Grand Ledge 25-Oct Division 1 regional at Portage
56 20:54 Rachel Eavey 11 Grand Ledge 25-Oct Division 1 regional at Portage
57 20:55 Ashley Smith 11 Leslie 11-Oct Greater Lansing Championships
58 20:56 Ellen  Chenoweth 12 Lansing Catholic 18-Oct CAAC 3 Jamboree at Grand Woods
59 20:57 Nora Maynard 11 Williamston 30-Sep CAAC 3 Jamboree at Fowlerville
60 20:57 Jessica Green 11 Stockbridge 18-Oct TRAC Jamboree at Brooklyn
61 20:57 Emily McCormick 11 Bath 1-Nov Division 4 state final at MIS
62 20:59 Lisa Vroman 11 Leslie 25-Oct Division 3 regional at Stockbridge
63 21:00 Ashleigh Ocenasak 10 Perry 14-Oct MMB Jamboree at Corunna
64 21:01 Cindy Malewska 9 St. Johns 25-Sep Perry Invitational
65 21:01 Casey Lott 11 Ionia 6-Sep Corunna Invitational
66 21:01 Rachel Porter 11 Holt 25-Oct Division 1 regional at Portage
67 21:02 Candice Babcock 9 Charlotte 17-Sep ER-Mason-Charlotte double dual
68 21:03 Katie Hanson 11 Lansing Waverly 25-Oct Division 2 regional at Haslett
69 21:04 Brittany Colley 9 Ionia 30-Sep Ionia-Charlotte dual meet
70 21:06 Taylor VanMunster 9 Portland 25-Oct Division 3 regional at Stockbridge
71 21:06 Jenna Taylor 11 Stockbridge 18-Oct TRAC Jamboree at Brooklyn
72 21:07 Erin Holdren 12 Portland 30-Sep MMB Jamboree at Durand
73 21:07 Allison Benjamin 10 Perry 1-Nov Division 3 state final at MIS
74 21:10 Liz  Huber 11 Holt 17-Oct CAAC Div. 1 at Ledge Meadows
75 21:11 Tori Benton 9 Potterville 1-Nov Division 4 state final at MIS
76 21:12 Brittani Agostini 12 Howell 27-Sep Haslett Invitational
77 21:13 Christine Dempsey 9 Portland 25-Oct Division 3 regional at Stockbridge
78 21:14 Paige Talbot 10 Williamston 30-Sep CAAC Division 3 at Fowlerville
79 21:19 Emily Popma 10 Waverly 25-Oct Division 2 regional at Haslett
80 21:23 Cammy Otto 12 Howell 25-Oct Division 1 regional at Clarkston
81 21:24 Chelsea Lange 11 Eaton Rapids 17-Sep ER-Mason-Charlotte double dual
82 21:24 Audrey Shireman 9 Lansing Waverly 30-Sep ER-Waverly-JNW double dual
83 21:24 Joanna Killips 12 Holt 4-Oct Portage Invitational
84 21:25 Ashleigh Ocenasak 10 Perry 25-Sep Perry Invitational
85 21:25 Sarah Barber 9 St. Johns 25-Oct Division 2 regional at Haslett
86 21:27 Alise Nilsson 11 Williamston 16-Sep CAAC 3 Jamboree at DeWitt
87 21:27 Katie Brown 11 Laingsburg 1-Oct CMAC Jamboree at Fowler
88 21:27 Alissa Goble 12 Lakewood 30-Sep CAAC Division 3 at Fowlerville
89 21:27 Megan Shurlow 9 Potterville 1-Nov Division 4 state final at MIS
90 21:27 Seanna Winegar 10 Bath 1-Nov Division 4 state final at MIS
91 21:28 Maria Pohl 9 Fowler  1-Nov Division 4 state final at MIS
92 21:32 Francine Franich 10 Ithaca 11-Oct Shepherd Invitational
93 21:33 Elise Herren 11 Alma 17-Sep MMB Jamboree at Chesaning
94 21:33 Annie Kelly 11 Lansing Eastern 25-Oct Division 1 regional at Portage
95 21:34 Jaimie Upton 9 Leslie 25-Oct Division 3 regional at Stockbridge
96 21:35 Katie Barcy 10 East Lansing 25-Oct Division 2 regional at Haslett
97 21:36 Kelli Whelan 11 Perry 18-Oct Shiawassee County at Corunna
98 21:37 Muriel Wieland 12 Maple Valley 11-Oct Greater Lansing Championships
99 21:38 Katie Franklin 11 Lansing Catholic 30-Sep CAAC Division 3 at Fowlerville
100 21:38 Michelle Sprenkel 9 Stockbridge 18-Oct TRAC Jamboree at Brooklyn
101 21:38 Liz  Tompkins 10 Perry 6-Sep Corunna Invitational
102 21:39 Courtney Dickinson 11 Ionia 23-Sep Ionia-Eaton Rapids dual meet
103 21:40 Allison Strouse 10 Lansing Catholic 18-Oct CAAC 3 Jamboree at Grand Woods
104 21:41 Kayla Parrish 10 Fowlerville 18-Oct CAAC 3 Jamboree at Grand Woods
105 21:42 Kelli Whelen 11 Perry 25-Sep Perry Invitational
106 21:43 Misty Pollack 9 Williamston 25-Oct Division 3 regional at Canton
107 21:43 Dhanielle Tobias 10 Maple Valley 25-Oct Division 3 regional at Stockbridge
108 21:44 Lynae Manthei 10 Leslie 11-Oct Greater Lansing Championships
109 21:44 Rachel LeTourneau 10 Haslett 18-Oct CAAC 3 Jamboree at Grand Woods
110 21:46 Francine Franich 10 Ithaca 27-Sep Carson City-Crystal Invitational
111 21:46 Tammy Anderson 12 DeWitt 25-Oct Division 2 regional at Haslett
112 21:47 Erin Carleton 10 Olivet 27-Sep Carson City-Crystal Invitational
113 21:47 Lindsey Wieber 11 DeWitt 30-Sep CAAC Division 3 at Fowlerville
114 21:49 Alexandria Leonard 11 Mason 30-Sep Ionia-Charlotte dual meet
115 21:49 Jillian Gatesy 9 Williamston 1-Nov Division 3 state final at MIS
116 21:50 Araceli Martinez 12 Ionia 23-Sep Ionia-Eaton Rapids dual meet
117 21:50 Liz  Stuart 11 Lakewood 18-Oct CAAC 3 Jamboree at Grand Woods
118 21:51 Jennifer  Holdren 11 Portland 14-Oct MMB Jamboree at Corunna
119 21:51 Beth Korson 9 Haslett 18-Oct CAAC 3 Jamboree at Grand Woods
120 21:51 Alex Basore 10 Stockbridge 18-Oct TRAC Jamboree at Brooklyn
121 21:51 Melissa Perry 11 Lansing Eastern 25-Oct Division 1 regional at Portage
122 21:51 Kelly Carbary 11 Laingsburg 25-Oct Division 3 regional at Carson City
123 21:52 Natalie Haga 11 Perry 30-Sep MMB Jamboree at Durand
124 21:53 Liz  Johnk 12 Eaton Rapids 30-Sep ER-Waverly-JNW double dual
125 21:54 Kim Hanger 12 Mason 25-Sep Mason Invitational
126 21:54 Anna Grummon 9 East Lansing 16-Sep EL-GL-Everett double dual
127 21:55 Jessie Campbell 11 Fowlerville 18-Oct CAAC 3 Jamboree at Fowlerville
128 21:57 Emma Waymire 10 Charlotte 11-Oct Greater Lansing Championships
129 21:57 Emily Hoort 12 Portland 11-Sep DeWitt Invitational
NOTE: To make additions or corrections, email Dick Hoekstra at dickh@playmakers.com
Schools included:
Alma Haslett Olivet
Bath Holt Ovid-Elsie
Carson City-Crystal Howell Perry
Charlotte Ionia Pewamo-Westphalia
DeWitt Ithaca Portland
East Lansing Laingsburg Potterville
Eastern Lakewood Saranac
Eaton Rapids Lansing Catholic Sexton
Everett Leslie St. Johns
Fowler Maple Valley St. Louis
Fowlerville Mason Stockbridge
Fulton-Middleton Morrice Waverly
Grand Ledge Okemos Williamston